KODĖL ClinicSoftware.com?


 
 


Sujunkite taškus


"Clinic Software®.com yra visiškai išsami SaaS (programinė įranga kaip paslauga) debesų kompiuterijoje, sukurta siekiant padėti bet kurios pramonės šakos ir dydžio bendrovėms ir paskyrimais pagrįstoms įmonėms, pvz., klinikoms, SPA centrams ir salonams, naudotis priemonėmis, kurios padeda didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuotis." 

IŠSIRINKTI KLIENTUS


 
 

Skinsmiths

"Jie pateiks savo rekomendacijas, o jūs aptarsite, kaip atrodo sprendimas, kaip jis atrodys klinikos lygmeniu, o paskui jį bus galima keisti ir jis bus taikomas visoje sistemoje. Tai greita ir sklandu."

 
 
 
 

Cosmebeauté

"Džiaugiuosi, kad nusprendžiau migruoti su ClinicSoftware.com. Viskas sutvarkoma labai greitai, yra buvę atvejų, kai turėjau pridėti sutikimo formas naujoms procedūroms, ir jos buvo pridėtos per valandą, nes laukė pacientai. Tai tikrai gera paslauga."

 
 
 

Rtwskin


"Norėčiau pasakyti, kad pirmas dalykas, kuris tikrai daro įspūdį, yra greitumas, kad būčiau sąžiningas. Kadangi mes naudojome kitą programinę įrangą ir matėme įvairias demonstracines versijas, tačiau, palyginti su ClinicSoftware.com, ClinicSoftware.com yra labai greita, todėl viskas, ką mes darome, kiekvienas veiksmas, kurį atliekame su programine įranga, nesvarbu, ar tai yra dienos knyga, ataskaita, ar kas nors kita, yra labai greitas, kas man labai patinka, ir manau, kad tai yra tai, kuo ClinicSoftware.com skiriasi nuo kitos programinės įrangos".

 
 

Pulse Light Clinic (Impulsinės šviesos Klinika)

"Kovo mėn. labai padaugėjo užklausų, tačiau konsultacijos neatitiko mūsų poreikių, o kai tik pradėjome užsakymus internetu su ClinicSoftware.com, konsultacijų skaičius tiesiog šoktelėjo. Jis tiesiogine prasme labai pasikeitė. Ši internetinio užsakymo sistema veikia labai gerai, nes tai yra momentinis internetinis dalykas. Funkcionalumas yra tobulas, nėra ką keisti."

Spa St George's Hill

"ClinicSoftware.com garantuotai padidins jūsų pelningumą ir suteiks jums galimybę visiškai kontroliuoti kiekvieną savo praktikos aspektą."

 

Bloom Dubai Aesthetic and Laser Clinic ("Bloom Dubai" Estetinės ir Lazerinės Kedicinos Klinika)

"Buvau susitikęs su daugybe įvairių įmonių iš Dubajaus ir Jungtinės Karalystės, tačiau dauguma jų nenorėjo pritaikyti ar atlikti jokių pakeitimų, jos turėjo nustatytą programinę įrangą, kurią norėjo, kad taip ir būtų naudojama, todėl reikėjo ją pritaikyti. ClinicSoftware.com buvo vieninteliai, kurie norėjo prisitaikyti prie jūsų, prie jūsų veiklos ir prie to, kaip jūs norėjote, kad jūsų klinika dirbtų, todėl tai yra ypatinga."

 

Epilium & Skin Clinic ("Epilium" ir Odos Klinika)

"Turėsiu rinktis "iPad" funkcijas. Tiesiog susiejame "iPad" su sistema ir klientai gali pasirašyti pirštais. Nėra jokio popieriaus ir skenavimo, todėl mums tai labai paprasta."

 

CityLux Masažas

"Tai bene pažangiausia klinikų programinė įranga šioje srityje. Jie turi puikių funkcijų, kuriomis lengva naudotis ne tik biuro komandai, bet ir mūsų terapeutams. Taip pat turime mobiliąją programėlę, kuria labai paprasta naudotis ir kuria klientai gali užsisakyti užsakymus tiesiai iš savo telefono."

 

Laserclinics Norway (Laserclinics Norvegija)

"Esu labai patenkintas, manau, kad ji labai intuityvi ir su ja lengva dirbti, ji profesionali ir palengvina mūsų darbą. Dabar, kai atliekame susitikimus, galime tiesiog vienoje vietoje pridėti visas reikalingas pastabas, taip pat turime galimybę daryti nuotraukas prieš ir po susitikimo."

 

Victoria Eva

"Mano nuomonė : puiki programa, labai patogi naudoti, daug paprastesnė nei kitos, kurias bandėme; pavadinimų neminėsiu. Programinė įranga yra lanksti, jie visada teikia puikią paramą ir gali keisti programą pagal salono poreikius ir pageidavimus "

Taigi Glam

"ClinicSoftware.com pasirinkome todėl, kad ji išsiskyrė iš kitų. Praeityje naudojau keletą skirtingų programinės įrangos sprendimų, bet jaučiu, kad šis yra geriausias, nes apima visus verslo aspektus. Mano mėgstamiausios savybės - istorija. Verslo savininkui svarbu, kad jis galėtų matyti visas problemas per dieną, todėl galimybė grįžti atgal ir matyti istoriją ir tai, kas buvo padaryta, yra viena iš geriausių funkcijų. "

 

Bodycraft London

"Neseniai norėjau reklamuoti pasiūlymą mūsų nuolatiniams klientams, todėl nusiunčiau jiems pasiūlymą su 20 % nuolaida, jei jie užsisakys antradienį ir trečiadienį. Iš karto po to sulaukėme daug pakartotinių užsakymų. Didžiąją dalį rinkodaros vykdoma per ClinicSoftware.com rinkodaros sprendimus, tokius kaip naujienlaiškis, SMS žinutės, lojalumo kortelės, dovanų kuponai ir daug kitų. Dėl pranešimų mes gauname daug mažiau neatvykusiųjų....Pardavimus padidinome 400 %. Didžiulis ačiū! "

 

Vacu Fitness Gym & Beauty Clinic ("Vacu Fitness" Sporto salė ir Grožio Klinika)

"ClinicSoftware.com" yra fantastiška ne tik dėl geriausios programinės įrangos rinkoje, bet ir dėl joje dirbančių žmonių. Kai tik kreipiuosi į ClinicSoftware.com , žmonės, su kuriais kalbu, visada mielai man padeda ir nėra nieko, ko jie negalėtų padaryti. Jie į programinę įrangą pridės specialiai jūsų verslui pritaikytų funkcijų. "

 

Laze Away Aesthetic Centre (Estetinės Estetikos Centras "Laze Away)

"Mano, kaip vadovo, mėgstamiausia funkcija yra ataskaitos, nes jos labai palengvina mano gyvenimą. Sakyčiau, kad rezervavimo sistema yra labai išbaigta. Kita mano mėgstamiausia funkcija - užsakymas internetu, nes ji labai padeda klientams, kurie nežino, kada nori rezervuoti susitikimą. Naudodamiesi internetine rezervavimo sistema klientai gali patys pasitikrinti, nes internetinė rezervavimo svetainė veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę."

 

Gemini Hair & Beauty (Dvyniai Plaukai ir Grožis)

"ClinicSoftware.com" yra už prieinamą kainą ir mums ji pasirodė daug geresnė už kitas paslaugas. Prieš tai turėjome sistemą, kuri buvo labai prasta, o klientų aptarnavimas buvo siaubingas. Mes pasirinkome ClinicSoftware.com ir manome, kad ji yra labai gera."

 

Spa Junkie - FACEGYM

"Kaip ir kiekviename sėkmingame versle, pas mus nuolat atvyksta ir išvyksta klientai, užsako susitikimus, keičia jų laiką ir juos atšaukia. Tai gali būti labai beprotiška, bet ClinicSoftware.com padėjo man susiorganizuoti susitikimus naudojant dienyną. Ji taip pat padėjo man valdyti darbuotojus naudojant rotacijos funkcijas."

Ar esate pasirengę savo sėkmės istorijai? Leiskite mums atsakyti į jūsų klausimus! Esame su jumis šioje kelionėje, kiekviename žingsnyje.