LEADS

Vadovas - tai asmuo, kuris kokiu nors būdu, forma ar pavidalu išreiškė susidomėjimą jūsų įmonės paslaugomis. Galite sukurti neribotą skaičių formų, kad pritrauktumėte daugiau potencialių klientų iš savo svetainės, socialinės žiniasklaidos ir tinklaraščių. pritraukite daugiau potencialių klientų savo verslui.
PRITRAUKTI - KONVERTUOTI - UŽDARYTI - PAKARTOTI

Focus on customers, save time, grow your business. With a shared activity feed of your customer your team can deliver better. The customer management suite has a tool for each for each phase of your customer's journey, from the lead stage to conversion and loyalty. The more tools you combine the more staff to you align the more business leads and appointments.

KODĖL ClinicSoftware.com?


 
 

Sujunkite taškus

"Clinic Software®.com yra visiškai išsami SaaS (programinė įranga kaip paslauga) debesų kompiuterijoje, sukurta siekiant padėti bet kurios pramonės šakos ir dydžio bendrovėms ir paskyrimais pagrįstoms įmonėms, pvz., klinikoms, SPA centrams ir salonams, naudotis priemonėmis, kurios padeda didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuotis."

UZDUOKITE KLAUSIMUS