ClinicSoftware.com atitinka PCI DSS reikalavimus
(Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartas)

 
 
 
Bendras atitikimas : Taip
SAQ atitikties statusas: Atitinka
Ataskaitos tipas: Internete
PCI Lygis: 4
Profiliuotas:Taip
Data, kai buvo parengtas profilis: Gegužės 17, 2020
   SAQ tipas : C-VT
   AOC įkėlimas : Ne
testatas galioja iki: 2021 m. Gegužės 22 d. 
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com labai rimtai vertina jūsų privatumą ir duomenų saugumą. PCI DSS (Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartas) ir Duomenų apsaugos įstatymo registracija.
Visi ryšiai su mūsų serveriais šifruojami naudojant SSL/TLS (garantija 1 750 000 USD), todėl jūs ir komanda apsaugote savo klientų duomenis nuo nutekėjimo! Siekdami padidinti saugumą, taip pat siūlome galimybę naudoti dviejų veiksnių autentifikavimą!

Nuo jūsų verslo profilio priklausys saugumo vertinimo apžvalga Apžvalga. Jūsų verslo profilio pildymo tikslas - užtikrinti, kad suprastume saugumo riziką, kuri gali kilti jūsų įmonei.

Šio vertinimo tikslas - užtikrinti, kad žinotumėte apie galimą saugumo riziką, susijusią su tuo, kaip savo versle priimate mokėjimus kortelėmis.

Šią tarybą, kuriai vadovauja Mokėjimo kortelių pramonės saugumo standartų taryba, įsteigė pagrindiniai kredito kortelių teikėjai, siekdami bendromis pastangomis sumažinti sukčiavimą kredito ir debeto kortelėmis.

Šio vertinimo tikslas - užtikrinti, kad jūsų verslas būtų saugus pagal Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

 
 

Sukurta, kad sutaupytumėte laiko, kad uždirbtumėte daugiau pinigų, sukurta jums. Visiškas valdymas realiuoju laiku. Atėjo laikas perimti savo verslo kontrolę.

 

SKAITYKITE DAUGIAU