FAQ

P: Czy wasze wsparcie techniczne jest w Wielkiej Brytanii? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Tak. Nasze wsparcie techniczne znajduje się w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

P: Moja firma nie jest Kliniką Urody ani Kliniką Fryzjerską, ale nadal chcę korzystać z ClinicSoftware, czy jest to możliwe?
O: Support Clinic SoftwareUK: Tak. Absolutnie. Chociaż ClinicSoftware został zaprojektowany dla branży kosmetycznej i fryzjerskiej, to nadal może być używany do prowadzenia każdej działalności, która jest oparta na spotkaniach, na przykład Make-up Artists, centra odnowy biologicznej, studia jogi, salony opalania, Medical Spas, Box Training, taniec, fitness, pilates, sztuki walki, wydajność sportowa, fizykoterapia, klub zdrowia, makijaż permanentny i wiele innych.

P: Dlaczego warto wybrać Complete Clinic Softwarefrom ClinicSoftware? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Odkryj, co sprawia, że jesteśmy najlepsi. ClinicSoftware pasuje do nowych Klinik, średnich i dużych Klinik, które są gotowe, aby rozpocząć i przejść do następnego poziomu najbardziej profesjonalnego zarządzania biznesem dla branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Wybierając ClinicSoftware kompletne oprogramowanie do rezerwacji kliniki nie tylko otrzymujesz nasze najbardziej aktualne oprogramowanie. Zapewniamy wbudowany w dziennej książki Agenda spotkań, POS, System zapasów produktów, System zarządzania klientami, Text Messaging Marketing, Online Marketing, Staff Rota, Online Booking, i ponad 60 + wspaniałe funkcje do zarządzania firmą na profesjonalnym poziomie. Dla wszystkich wspaniałych funkcji proszę sprawdzić naszą stronę funkcji w menu głównym.

P: Dlaczego ClinicSoftware jest lepszy od innych programów dla klinik?  
O: Support Clinic SoftwareUK: Wiele powodów: Ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania opartego na zadowoleniu klienta pozwoliło nam na stworzenie najbardziej kompletnego i aktualnego oprogramowania dla branży fryzjerskiej i kosmetycznej.
Pełne wsparcie i bezproblemowa integracja dla komputerów PC, Windows, Mac, Laptop, Tablet z w pełni responsywnym dodatkiem do rezerwacji online na Pulpit, Laptop, Tablet, Smartphone. W chmurze. Wszystko działa razem w czasie rzeczywistym, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Plus wiele wspaniałych funkcji. Nie ma problemów, nie ma kłopotów, nie ma więcej marnowania czasu. Same korzyści. Również najlepsze wsparcie techniczne.

P: Dla kogo przeznaczony jest program ClinicSoftware? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Dla Właścicieli salonów modernizujących się ze starszych systemów, duża liczba klinik jest już skomputeryzowana. Technologia się zmienia, te systemy, które były dobre pięć lat temu są bardzo stare w dzisiejszych czasach i wkrótce będą wymarłe! In Cloud Nowa technologia jest niezbędna do utrzymania przewagi konkurencyjnej. Nadszedł czas na zmiany i sprawdzenie, co najnowsza technologia ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Często wiąże się to z niższymi kosztami niż kontynuowanie pracy z dotychczasowymi systemami.
Dla Ciebie, jeśli otwierasz nowy biznes w branży kosmetycznej i fryzjerskiej po raz pierwszy, może to być ekscytujący czas. Dobór odpowiedniego oprogramowania może stanowić różnicę między sukcesem a porażką. ClinicSoftware usprawni działalność Twojej kliniki w miarę jej rozwoju.

Dla dużych firm z większą liczbą oddziałów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kilka klinik, czy dopiero planujesz otwarcie drugiego oddziału swojej kliniki. Oprogramowanie ClinicSoftware jest systemem zaprojektowanym od pierwszego kroku z wbudowaną funkcjonalnością grupową typu "wszystko w jednym". To, co było trudne lub czasochłonne w dotychczasowych systemach, nie jest już trudne, teraz zaoszczędzisz swój czas.
Dla Właścicieli Salonów stawiających pierwsze kroki w technologii. Możesz dostać się i uruchomić, w krótkim czasie oprogramowanie będzie zaoszczędzić czas i pomaga zarządzać firmą bardzo skutecznie generując zyski i więcej klientów.
Dla Ciebie, jeśli prowadzisz jakąkolwiek działalność opartą na umawianiu spotkań, np. Klinika urody, Salon fryzjerski, Spa, Klinika estetyczna, Makijażystki, Centra odnowy biologicznej, Studia jogi, Salony opalania, Medical Spas, Box Training, Taniec, Fitness, Pilates, Sztuki walki, Sport Performance, Fizykoterapia, Klub zdrowia, Makijaż permanentny i wiele innych.

P: Co to jest zdalny dostęp? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Zdalny dostęp to możliwość uzyskania dostępu do oprogramowania na odległość. W korporacjach, osoby pracujące w oddziałach, telepracownicy i osoby podróżujące mogą potrzebować dostępu do swoich firm. Dzięki tej funkcji masz dostęp z biura, z domu, a nawet z wakacji.

 

 
 
 

P: Czy mogę rejestrować sprzedaż detaliczną w programie ClinicSoftware? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Tak. Możliwość rejestrowania sprzedaży detalicznej jest dostępna w programie ClinicSoftware.

P: Jak mogę zmienić adres e-mail, na który się zarejestrowałem? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Traktujemy bezpieczeństwo poważnie w ClinicSoftware, więc adres e-mail będzie musiał być zmieniony przez jednego z naszych techników wsparcia technicznego. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego i podanie danych dotychczasowego adresu e-mail oraz wymaganego nowego adresu e-mail. Proszę pamiętać, że Państwa hasło logowania pozostanie bez zmian.

P: Jak mogę użyć funkcji / dodatku Rezerwacja Online i dodać go do mojej strony internetowej? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Jeśli zakupiłeś dodatek Rezerwacja online, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, a oni dostarczą Ci wszystkie szczegóły i unikalny link, aby rozpocząć przyjmowanie wizyt online od klientów. Konfiguracja tego dodatku zajmuje tylko dwie godziny.

P: Jak mogę wypróbować dodatek do rezerwacji online przed dodaniem go do mojej witryny? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Po uzyskaniu licencji na nasze oprogramowanie możesz w każdej chwili wypróbować dodatek do rezerwacji online. Aby wypróbować dodatek do rezerwacji online, dodaj siebie jako klienta w ClinicSoftware, upewniając się, że podałeś swój adres e-mail w rekordzie klienta, a następnie wyślij e-mail do naszych techników wsparcia, a my wyślemy Ci bezpośredni link do dodatku do rezerwacji online.

P: Chcę rozszerzyć swoją działalność, czy mogę dodać więcej pracowników? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Tak. Absolutnie. Chcesz więcej klientów, a tym samym więcej pracowników, dlatego nasze specyficzne oprogramowanie nie ma limitu liczby klientów i pracowników, które można wprowadzić, a także wszystkie nasze wspaniałe funkcje i wszystkie możliwości raportowania.

P: Będę pracował mniej godzin, zaoszczędzę czas używając tego oprogramowania? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Tak. Dzięki naszemu oprogramowaniu zaoszczędzisz ogromne ilości czasu i wysiłku oraz będziesz mógł kontrolować kierunek i rentowność kliniki bez konieczności ciągłej obecności, z domu, z wakacji, a nawet z innego kraju. Twój pracownik będzie mógł wykonywać niektóre z zadań, które normalnie musiałbyś wykonać, dzięki funkcjom oprogramowania.

P: W mojej Klinice mam już zainstalowany komputer, czy mogę go używać, czy muszę kupić inny komputer? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Jeśli masz komputer w swojej Klinice, nie musisz kupować nowego komputera. Tak, możesz używać swojego komputera z naszym oprogramowaniem.

P: Chciałbym używać tego oprogramowania jako POS (punkt sprzedaży) i całkowitego zarządzania, czy jest to możliwe? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Inne oprogramowanie kliniki pochodzi z dwóch głównych kategorii, POS (punkt sprzedaży) i "Total Management Software Control", ale nasze oprogramowanie jest wszystko w jednym rozwiązaniu z tym POS (punkt sprzedaży) funkcje od sprzedaży, książki wizyt, kasy, do Total Management Control i Twoja klinika piękności powinny działać bardziej efektywnie, rentownie z wszystkich wielkich funkcji wymienionych w menu głównym.

P: Jak SMS Addon pomoże mojemu biznesowi? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Oszczędzając Twój czas i pieniądze. Oto co kilku użytkowników już nam powiedziało:

"Potwierdzanie naszych spotkań za pomocą wiadomości tekstowych jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż dzwonienie do ludzi. Zajmowało to dużo czasu, nie zawsze udawało nam się wykonać wszystkie telefony i nigdy nie udało nam się dotrzeć do wszystkich. Niektórzy ludzie nie docenili telefonu, ponieważ byli w pracy lub zajęci. Korzystanie z wiadomości tekstowych jest o wiele bardziej dyskretne i możemy potwierdzić wszystkie następne dni umówione w minutę lub dwie. Telefonowanie wiązałoby się z linią telefoniczną Kliniki, zajęłoby 2 lub 3 godziny i kosztowało nas więcej na rachunku telefonicznym niż płacimy za wiadomości tekstowe."

"Klienci lubią otrzymywać przypomnienia, ponieważ czasami mówią nam, że zapomnieliby o tym. Niektórzy oddzwaniają do nas lub wysyłają SMS-y i zmieniają termin, co jest lepsze niż nie pojawienie się, ponieważ możemy wtedy zaoferować slot na odwołanie osobom z naszej listy."

"Jeśli mamy przerwy w rezerwacjach, wysyłamy SMS-y do klientów, których nie widzieliśmy przez jakiś czas i oferujemy im promocyjną cenę tylko na spokojny okres. Działa to dobrze i musimy uważać, aby nie wysyłać zbyt wielu SMS-ów, aby nie rozczarować klientów, gdy jesteśmy w 100% zarezerwowani."

"My tekst niektórych klientów, aby wysłać nam swoje opinie albo przez e-mail lub tekst, aby upewnić się, że są zadowoleni lub jeśli mogliśmy zrobić coś innego lub lepiej dla nich".

P: Jaka jest różnica pomiędzy wersjami programu ClinicSoftware? Porównanie edycji ? 
O: Support Clinic SoftwareUK: Nasze wersje oprogramowania dla klinik są przeznaczone dla każdej kliniki i każdego budżetu.

P: Jesteście ciekawi oprogramowania ClinicSoftware?
O: Support Clinic SoftwareUK: Dobra! Ciekawość jest oznaką inteligencji! Przeczytaj, co mówią o nas nasi niesamowici członkowie uber geniusze w sekcji recenzji, a gdy już się przekonasz, sprawdź nasze edycje oprogramowania.

 

TYLKO DLA OBECNYCH KLIENTÓW

Aby przesłać pytanie do działu pomocy technicznej, kliknij tutaj.

Wsparcie:  24/7 przez Email i Ticket.