ClinicSoftware.com je v súlade s PCI DSS
(Štandard bezpečnosti údajov v odvetví platobných kariet)

 
 
 
Celkovo v súlade s predpismi : Áno
Stav dodržiavania SAQ: V súlade s
Typ hlásenia: Online
Úroveň PCI: 4
Profilované: Áno
Dátum Profilovania: Máj 17, 2020
  Typ SAQ : C-VT
  Nahrávanie AOC : Nie
Atestácia platná do: 22. Mája 2021
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com berie vaše súkromie a bezpečnosť údajov veľmi vážne. V súlade so štandardom PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) a zákonom o ochrane údajov.
Všetka komunikácia s našimi servermi je šifrovaná pomocou protokolu SSL/TLS (záruka 1 750 000 USD), čo znamená, že vy a tím chránite údaje svojich klientov pred únikom! Na zlepšenie bezpečnosti ponúkame aj možnosť používať dvojfaktorové overovanie!

Profil vašej firmy určí hodnotenie zabezpečenia Prehľad. Účelom vyplnenia vášho firemného profilu je zabezpečiť, aby sme pochopili bezpečnostné riziká, ktorým môže byť vaša firma vystavená.

Účelom tohto hodnotenia je zabezpečiť, aby ste si boli vedomí možných bezpečnostných rizík súvisiacich s tým, ako prijímate platby kartou vo vašej firme.

Radu riadi Rada pre bezpečnostné štandardy v odvetví platobných kariet, ktorú zriadili najväčší poskytovatelia kreditných kariet v rámci spoločného úsilia o zníženie podvodov s kreditnými a debetnými kartami.

Účelom tohto hodnotenia je zabezpečiť, aby bola vaša firma zabezpečená v súlade s požiadavkami normy PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

 
 

Navrhnuté tak, aby vám ušetrili čas, navrhnuté tak, aby ste zarobili viac peňazí, navrhnuté pre vás. Úplné ovládanie v reálnom čase. Je čas prevziať kontrolu nad svojím podnikaním.

 

ČÍTAŤ VIAC