ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázka: Je vaša technická podpora v Spojenom kráľovstve? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Áno. Naša technická podpora sa nachádza v Londýne v Spojenom kráľovstve.

Otázka: Môj podnik nie je klinika krásy alebo kadernícka klinika, ale napriek tomu chcem používať ClinicSoftware, je to možné? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Áno. Absolútne. Hoci bol softvér ClinicSoftware navrhnutý pre kozmetický a vlasový priemysel, možno ho použiť na vedenie akéhokoľvek podnikania, ktoré je založené na dohodnutí termínu, napríklad pre vizážistov, wellness centrá, štúdiá jogy, soláriá, liečebné kúpele, boxové tréningy, tanec, fitness, pilates, bojové umenia, športové výkony, fyzikálnu terapiu, klub zdravia, permanentný make-up a mnohé ďalšie.

Otázka: Prečo si vybrať Complete Clinic Software od ClinicSoftware? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Objavte, čo nás robí najlepšími. ClinicSoftware je vhodný pre nové kliniky, stredné a veľké kliniky, ktoré sú pripravené začať a prejsť na ďalšiu úroveň najprofesionálnejšieho riadenia podnikania pre vlasový a kozmetický priemysel. Keď si vyberiete kompletný softvér ClinicSoftware na rezerváciu kliník, nezískate len náš najmodernejší softvér. Poskytujeme zabudovanú agendu denných objednávok, pokladňu, systém skladových zásob produktov, systém správy zákazníkov, SMS marketing, online marketing, zoznam zamestnancov, online rezervácie a viac ako 60+ skvelých funkcií na riadenie vášho podnikania na profesionálnej úrovni. Všetky skvelé funkcie nájdete na našej stránke s funkciami v hlavnom menu.

Otázka: Prečo je ClinicSoftware lepší ako iný klinický softvér? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Mnoho dôvodov: Viac ako 10 rokov skúseností s vytváraním softvérových produktov založených na spokojnosti zákazníkov nám umožnilo vyvinúť najkomplexnejší aktuálny softvér z oblasti vlasového a kozmetického priemyslu.
Plná podpora a bezproblémová integrácia pre počítače PC, Windows, Mac, notebooky, tablety s plne responzívnym doplnkom pre online rezervácie pre stolné počítače, notebooky, tablety a smartfóny. V cloude. Všetko funguje spoločne v reálnom čase, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Okrem toho má veľa skvelých funkcií. Žiadne problémy, žiadne ťažkosti, žiadne plytvanie časom. Len výhody. Taktiež najlepšia technická podpora.

Otázka: Pre koho je ClinicSoftware určený? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Podpora Clinic SoftwareUK: Pre majiteľov salónov, ktorí prechádzajú zo starších systémov, je už veľké množstvo kliník počítačovo vybavených. Technológie sa menia, systémy, ktoré boli dobré pred piatimi rokmi, sú z dnešného hľadiska veľmi staré a čoskoro zaniknú! In Cloud Nová technológia je nevyhnutná na udržanie konkurenčnej výhody. Je čas na zmenu a na to, aby ste zistili, čo najnovšie technológie ponúkajú pre vaše podnikanie. Často to bude za nižšiu cenu ako pokračovanie v používaní starších systémov.
Ak otvárate nový podnik v oblasti kozmetiky a vlasového priemyslu po prvýkrát, môže to byť pre vás vzrušujúce obdobie. Správny softvér môže rozhodnúť o úspechu alebo neúspechu. ClinicSoftware zefektívni vaše podnikanie na klinike pri jej raste.

Pre veľké podniky s viacerými pobočkami. Či už prevádzkujete niekoľko kliník, alebo práve plánujete druhú pobočku svojej kliniky. Softvér ClinicSoftware je systém, ktorý je od prvého kroku navrhnutý so všetkými funkciami skupiny. Úlohy, ktoré boli v existujúcich systémoch náročné alebo zdĺhavé, už nie sú zložité, teraz ušetríte svoj čas.
Pre majiteľov salónov, ktorí robia prvé kroky v oblasti technológií. Softvér vám v krátkom čase ušetrí čas a pomôže vám veľmi efektívne riadiť vaše podnikanie a generovať zisk a viac zákazníkov.
Ak prevádzkujete akýkoľvek podnik, ktorý je založený na stretnutiach, napríklad kliniku krásy, kadernícky salón, kúpele, estetickú kliniku, vizážistov, wellness centrá, štúdia jogy, soláriá, lekárske kúpele, boxové tréningy, tanec, fitnes, pilates, bojové umenia, športové výkony, fyzikálnu terapiu, klub zdravia, permanentný make-up a mnoho ďalších.

Otázka: Čo je vzdialený prístup? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Vzdialený prístup je možnosť získať prístup k softvéru na diaľku. V podnikoch môžu potrebovať prístup k svojej firme ľudia na pobočkách, pracovníci na diaľku a ľudia, ktorí sú na cestách. Vďaka tejto funkcii máte prístup z kancelárie, z domu a dokonca aj z dovolenky.

 
 
 

Otázka: Môžem v ClinicSoftware evidovať maloobchodný predaj? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Áno. Možnosť evidovať maloobchodný predaj je k dispozícii v programe ClinicSoftware.

Otázka: Ako môžem zmeniť e-mailovú adresu, s ktorou som sa zaregistroval? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: V spoločnosti ClinicSoftware berieme bezpečnosť vážne, takže e-mailovú adresu bude musieť zmeniť jeden z našich technikov podpory. Použite kontaktný formulár a uveďte údaje o existujúcej e-mailovej adrese a novej požadovanej e-mailovej adrese. Upozorňujeme, že vaše prihlasovacie heslo zostane nezmenené.

Otázka: Ako môžem používať funkciu/prídavok Online rezervácie a pridať ju na svoju webovú stránku?
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ak ste si zakúpili doplnok Online rezervácie, kontaktujte náš tím podpory, ktorý vám poskytne všetky podrobnosti a jedinečný odkaz na začatie prijímania online stretnutí od vašich zákazníkov. Nastavenie tohto doplnku trvá len dve hodiny.

Otázka: Ako si môžem vyskúšať doplnok pre online rezervácie pred jeho pridaním na moje webové stránky? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Po získaní licencie nášho softvéru môžete kedykoľvek vyskúšať doplnok pre online rezervácie. Ak si chcete vyskúšať doplnok pre online rezervácie, pridajte sa ako klient v ClinicSoftware a uistite sa, že ste v zázname klienta zadali svoju e-mailovú adresu, potom pošlite e-mail našim technikom podpory a my vám pošleme priamy odkaz na doplnok pre online rezervácie.

Otázka: Chcem rozšíriť svoje podnikanie, môžem pridať ďalších zamestnancov? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Áno. Absolútne. Chcete mať viac zákazníkov, a teda aj viac zamestnancov, preto náš špecifický softvér nemá obmedzenie počtu zákazníkov a zamestnancov, ktoré môžete zadať, a tiež všetky naše skvelé funkcie a všetky možnosti vykazovania.

Otázka: Budem pracovať menej hodín, ušetrím čas používaním tohto softvéru ? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Áno. S naším softvérom ušetríte obrovské množstvo času a úsilia a budete mať prehľad o smerovaní a ziskovosti kliniky bez toho, aby ste tam museli byť neustále, z domu, z dovolenky alebo dokonca z inej krajiny. Vďaka funkciám softvéru bude váš zamestnanec schopný vykonávať niektoré práce, ktoré by ste za normálnych okolností museli robiť vy.

Otázka: Na klinike už mám nainštalovaný počítač, môžem ho používať alebo si musím kúpiť iný počítač? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ak máte na klinike počítač, nemusíte si kupovať nový. Áno, počítač môžete používať s naším softvérom.

Otázka: Chcel by som tento softvér používať ako POS (miesto predaja) a celkový manažment, je to možné?
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ostatné softvéry pre kliniky sú rozdelené do dvoch hlavných kategórií, POS (predajné miesto) a "Total Management Software Control", ale náš softvér je všetko v jednom riešení vrátane funkcií POS (predajné miesto) od predaja, knihy návštev, pokladnice až po Total Management Control a vaša klinika krásy by mala fungovať efektívnejšie, ziskovejšie so všetkými skvelými funkciami uvedenými v hlavnom menu.

Otázka: Ako pomôže Addon pre textové správy môjmu podnikaniu? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK:  Šetrí vám čas a peniaze. Tu je to, čo nám už povedalo niekoľko používateľov:

"Potvrdzovanie termínov prostredníctvom textových správ je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie ako telefonovanie. Zabralo to veľa času, nie vždy sme uskutočnili všetky telefonáty a nikdy sme sa nedovolali všetkým. Niektorí ľudia neocenili telefonát, pretože boli v práci alebo zaneprázdnení. Používanie textových správ je oveľa diskrétnejšie a všetky termíny na nasledujúce dni môžeme potvrdiť v priebehu jednej alebo dvoch minút. Telefonovanie by zaťažilo telefónnu linku kliniky, trvalo by 2 až 3 hodiny a stálo by nás viac na účte za telefón, ako platíme za textové správy."

"Zákazníci radi dostávajú upomienky, pretože nám niekedy hovoria, že by zabudli. Niektorí nám zavolajú späť alebo nám napíšu správu a dohodnú sa na inom termíne, čo je lepšie, ako keby sa nedostavili, pretože potom môžeme ponúknuť zrušenie termínu ľuďom z nášho zoznamu."

"Ak máme medzery v rezerváciách, posielame SMS zákazníkom, ktorých sme dlhšie nevideli, a ponúkame im akciovú cenu práve na obdobie pokoja. Funguje to dobre a musíme si dávať pozor, aby sme neposielali príliš veľa správ, aby sme nesklamali zákazníkov, keď máme 100 % obsadených miest."

"Niektorým zákazníkom posielame textové správy, aby nám poslali spätnú väzbu buď e-mailom, alebo textovou správou, aby sme sa uistili, že sú spokojní, alebo či sme pre nich mohli urobiť niečo inak alebo lepšie."

Otázka: Aký je rozdiel medzi jednotlivými verziami ClinicSoftware? Porovnanie edícií ? 
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Náš klinický softvér je vhodný pre každú kliniku a pre každý rozpočet.

Otázka: Zaujíma vás softvér ClinicSoftware?
Odpoveď: Podpora Clinic SoftwareUK: Dobre! Zvedavosť je znakom inteligencie! Prečítajte si, čo o nás hovoria naši úžasní geniálni členovia v sekcii recenzií, a keď vás presvedčíme, pozrite si naše softvérové edície.

 

LEN PRE EXISTUJÚCICH KLIENTOV

Ak chcete odoslať otázku oddeleniu podpory, kliknite sem.

Podpora: 24/7 prostredníctvom e-mailu a vstupenky.