ClinicSoftware.com je v souladu s PCI DSS

(Standard zabezpečení dat v odvětví platebních karet)

 
 
 
Celkově vyhovuje : Ano
Stav shody s SAQ: V souladu s předpisy
Typ hlášení: Online
Úroveň PCI: 4
Profilované: Ano
Datum profilování: květen 17, 2020
 SAQ Type : C-VT
  Nahrávání AOC : Ne
Atestace platná do: 22. května 2021
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com bere vaše soukromí a bezpečnost dat velmi vážně. Splňuje požadavky PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) a je registrován podle zákona o ochraně osobních údajů.

Veškerá komunikace s našimi servery je šifrována pomocí SSL/TLS (záruka 1 750 000 USD), což znamená, že vy a tým chráníte data svých klientů před únikem! Pro lepší zabezpečení nabízíme také možnost používat dvoufaktorové ověřování!

Profil vaší firmy určí hodnocení zabezpečení Přehled. Účelem vyplnění vašeho firemního profilu je zajistit, abychom porozuměli bezpečnostním rizikům, kterým může být vaše firma vystavena.

Účelem tohoto posouzení je zajistit, abyste si byli vědomi možných bezpečnostních rizik souvisejících s tím, jak přijímáte platby kartou ve vaší firmě.

Rada pro bezpečnostní standardy v odvětví platebních karet (Payment Card Industry Security Standards Council) byla zřízena hlavními poskytovateli kreditních karet ve společném úsilí o omezení podvodů s kreditními a debetními kartami.

Účelem tohoto posouzení je zajistit, aby vaše firma byla zabezpečena v souladu s požadavky standardu PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

 
 

Navrženo tak, aby vám ušetřilo čas, navrženo tak, aby vám vydělalo více peněz, navrženo pro vás. Plná kontrola v reálném čase. Je čas převzít kontrolu nad svým podnikáním.

 


PŘEČTĚTE SI VÍCE