FAQ

Otázka: Je vaše technická podpora ve Velké Británii?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ano. Naše technická podpora se nachází v Londýně ve Velké Británii.

Otázka: Moje firma není kosmetická ani kadeřnická klinika, ale přesto chci používat ClinicSoftware, je to možné?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ano. Rozhodně. Přestože byl ClinicSoftware navržen pro kosmetický a kadeřnický průmysl, lze jej použít k provozování jakéhokoli podnikání, které je založeno na schůzkách, například vizážisté, wellness centra, studia jógy, solária, lázně, boxové tréninky, tanec, fitness, pilates, bojová umění, sportovní výkony, fyzikální terapie, klub zdraví, permanentní make-up a mnoho dalších.

Otázka: Proč si vybrat software Complete Clinic od společnosti ClinicSoftware?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Zjistěte, v čem jsme nejlepší. ClinicSoftware se hodí pro nové kliniky, střední a velké kliniky, které jsou připraveny začít a přejít na další úroveň nejprofesionálnějšího řízení podnikání pro kadeřnický a kosmetický průmysl. Když si vyberete kompletní rezervační software ClinicSoftware, nezískáte pouze náš nejmodernější software. Nabízíme vestavěnou agendu denních schůzek, pokladní systém, systém skladových zásob produktů, systém správy zákazníků, marketing pomocí textových zpráv, online marketing, rozpis zaměstnanců, online rezervace a více než 60 skvělých funkcí pro správu vašeho podnikání na profesionální úrovni. Všechny skvělé funkce najdete na stránce s funkcemi v hlavní nabídce.

Otázka: Proč je ClinicSoftware lepší než jiný software pro kliniky?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Z mnoha důvodů: Více než 10 let zkušeností s vytvářením softwarových produktů založených na spokojenosti zákazníků nám umožnilo vyvinout nejkomplexnější aktuální software z oblasti kadeřnictví a kosmetiky.
Plná podpora a bezproblémová integrace pro počítače PC, Windows, Mac, notebooky a tablety s plně responzivním doplňkem pro online rezervace pro stolní počítače, notebooky, tablety a chytré telefony. V cloudu. Vše funguje společně v reálném čase a kdykoli a odkudkoli. Navíc má spoustu skvělých funkcí. Žádné problémy, žádné potíže, žádné další ztráty času. Jen výhody. Také nejlepší technická podpora.

Otázka: Pro koho je ClinicSoftware určen?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Pro majitele salonů, kteří přecházejí ze starších systémů, je velký počet klinik již počítačově vybaven. Technologie se mění, systémy, které byly dobré před pěti lety, jsou z dnešního pohledu velmi staré a brzy zaniknou! In Cloud Nové technologie jsou nutností pro udržení konkurenční výhody. Je čas na změnu a na to, abyste zjistili, co nejnovější technologie nabízí pro vaše podnikání. Často je to levnější než pokračování ve starších systémech.

Pokud poprvé otevíráte nový podnik v oblasti krásy a vlasů, může to pro vás být vzrušující období. Správný software může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. ClinicSoftware zefektivní vaše podnikání na klinice při jejím růstu.

Pro velké firmy s více pobočkami. Ať už provozujete několik klinik, nebo teprve plánujete druhou pobočku své kliniky. Software ClinicSoftware je systém, který je od prvního kroku navržen se všemi funkcemi skupiny. Úkoly, které byly ve stávajících systémech obtížné nebo časově náročné, již nejsou obtížné, nyní ušetříte svůj čas.

Pro majitele salonů, kteří dělají první kroky v oblasti technologií. Software vám ušetří čas a pomůže vám velmi efektivně řídit vaše podnikání a generovat zisk a více zákazníků.

Pro vás, pokud provozujete jakoukoli činnost, která je založena na schůzkách, například kliniku krásy, kadeřnický salon, lázně, estetickou kliniku, vizážisty, wellness centra, studia jógy, solária, lékařské lázně, boxerské tréninky, tanec, fitness, pilates, bojová umění, sportovní výkony, fyzikální terapie, klub zdraví, permanentní make-up a mnoho dalších.

Otázka: Co je to vzdálený přístup?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Vzdálený přístup je možnost získat přístup k softwaru na dálku. V podnicích mohou potřebovat přístup ke své firmě lidé na pobočkách, pracovníci na dálku a lidé na cestách. Díky této funkci máte přístup z kanceláře, z domova i z dovolené.

 
 
 

Otázka: Mohu v ClinicSoftware evidovat maloobchodní prodej?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ano. V softwaru ClinicSoftware je k dispozici možnost evidence maloobchodního prodeje.

Otázka: Jak mohu změnit e-mailovou adresu, pod kterou jsem se zaregistroval?

A: Support Clinic SoftwareUK: Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ve společnosti ClinicSoftware bereme bezpečnost vážně, takže e-mailovou adresu bude muset změnit jeden z našich techniků podpory. Použijte prosím kontaktní formulář a uveďte údaje o stávající e-mailové adrese a nové požadované e-mailové adrese. Upozorňujeme, že vaše přihlašovací heslo zůstane stejné.

Otázka: Jak mohu použít funkci online rezervace a přidat ji na své webové stránky?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Pokud jste si zakoupili doplněk Online rezervace, kontaktujte náš tým podpory, který vám poskytne veškeré podrobnosti a jedinečný odkaz, abyste mohli začít přijímat online schůzky od svých zákazníků. Nastavení tohoto doplňku zabere pouhé dvě hodiny.

Otázka: Jak si mohu vyzkoušet doplněk pro online rezervace před jeho přidáním na své webové stránky?

Otázka: Jak si mohu vyzkoušet doplněk pro online rezervace před jeho přidáním na své webové stránky?

Otázka: Chci rozšířit svou firmu, mohu přidat další zaměstnance?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ano. Rozhodně. Chcete mít více zákazníků, a tedy i více zaměstnanců, proto náš specifický software nemá omezení počtu zákazníků a zaměstnanců, které můžete zadat, a také všechny naše skvělé funkce a všechny možnosti reportování.

Otázka: Budu pracovat méně hodin, ušetřím čas používáním tohoto softwaru ?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ano. Díky našemu softwaru ušetříte spoustu času a úsilí a budete mít přehled o směřování a ziskovosti kliniky, aniž byste u toho museli být neustále, z domova, z dovolené nebo dokonce z jiné země. Díky funkcím softwaru bude váš zaměstnanec schopen vykonávat některé práce, které byste za normálních okolností museli dělat vy.

Otázka: Mám na klinice již nainstalovaný počítač, mohu jej používat, nebo si musím koupit jiný počítač?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Pokud máte na klinice počítač, nemusíte si kupovat nový. Ano, s naším softwarem můžete používat svůj počítač.

Otázka: Chtěl bych tento software používat jako pokladnu (místo prodeje) a celkový management, je to možné?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Ostatní software pro kliniky se dělí na dvě hlavní kategorie: POS (prodejní místo) a "Total Management Software Control", ale náš software je vše v jednom řešení včetně POS (prodejní místo) funkcí od prodeje, knihy schůzek, pokladny až po Total Management Control a vaše klinika krásy by měla fungovat efektivněji a ziskověji se všemi skvělými funkcemi uvedenými v hlavním menu.

Q. Jak mi Addon pro zasílání textových zpráv pomůže v podnikání?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Šetří váš čas a peníze. Několik uživatelů nám již sdělilo následující:

“Confirming our appointments by text message is so much easier and quicker than calling people. That took a lot of time, we didn’t always make all the calls and never got through to everybody. Some people didn’t appreciate the call as they were at work or busy. Using text messaging is much more discreet and we can confirm all of the next days appointments in a minute or two. Phoning would tie up the Clinic s phone line, take 2 or 3 hours and cost us more on our phone bill than we pay for text messaging.”

"Zákazníci rádi dostávají upomínky, protože nám někdy říkají, že by zapomněli. Někteří nám zavolají nebo napíší zprávu a domluví se na jiném termínu, což je lepší, než kdyby se nedostavili, protože pak můžeme lidem z našeho seznamu nabídnout zrušení termínu."

"Pokud máme mezery v rezervacích, rozesíláme zákazníkům, které jsme delší dobu neviděli, textové zprávy a nabízíme jim akční cenu právě pro období klidu. Funguje to dobře a musíme si dávat pozor, abychom neposílali příliš mnoho textových zpráv, abychom nezklamali zákazníky, když jsme stoprocentně obsazeni."

"Některým zákazníkům píšeme, aby nám poslali zpětnou vazbu e-mailem nebo textovou zprávou, abychom se ujistili, že jsou spokojeni nebo zda jsme pro ně mohli udělat něco jinak nebo lépe."

Otázka: Jaký je rozdíl mezi jednotlivými verzemi ClinicSoftware? Srovnání edic ?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Náš software pro kliniky je vhodný pro každou kliniku a každý rozpočet.

Otázka: Zajímá vás software ClinicSoftware?

Odpověď: Podpora Clinic SoftwareUK: Dobře! Zvědavost je znakem inteligence! Přečtěte si, co o nás říkají naši úžasní geniální členové v sekci recenzí, a jakmile vás přesvědčíme, vyzkoušejte naše softwarové edice.

 

POUZE PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY

Chcete-li položit dotaz oddělení podpory, klikněte zde.

Podpora: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím e-mailu a vstupenky.