FAQ

K: Kas teie tehniline tugi asub Ühendkuningriigis?

A: Support Clinic SoftwareUK: Jah. Meie tehniline tugi asub Londonis, Ühendkuningriigis.

K: Minu ettevõte ei ole ilu- või juuksurikliinik, kuid ma tahan siiski kasutada ClinicSoftware'i. Kas see on võimalik?

A: Support Clinic SoftwareUK: Jah. Absoluutselt. Kuigi ClinicSoftware on loodud ilu- ja juuksuritööstusele, saab seda kasutada mis tahes ettevõtte juhtimiseks, mis põhineb kohtumistel, näiteks meigikunstnikud, tervisekeskused, joogastuudiod, solaariumid, meditsiinilised spaad, boksi treening, tants, fitness, pilates, võitluskunstid, sportlik tegevus, füsioteraapia, terviseklubi, püsimeik ja palju muud.

K: Miks valida ClinicSoftware Complete Clinic Software?

A: Support Clinic SoftwareUK: Avastage, mis teeb meid parimaks. ClinicSoftware sobib uutele kliinikutele, keskmistele ja suurtele kliinikutele, kes on valmis alustama ja liikuma järgmisele tasemele kõige professionaalsemas ärijuhtimises juuste- ja ilutööstuses. Kui valite ClinicSoftware'i täieliku kliiniku broneerimistarkvara, ei saa te mitte ainult meie kõige uuemat tarkvara. Pakume sisseehitatud päevaraamatu kohtumiste päevakava, POS, toodete varude süsteemi, klientide haldussüsteemi, tekstisõnumite turundust, online turundust, personali graafikut, online broneeringuid ja rohkem kui 60+ suurepärast funktsiooni, et hallata oma äri professionaalsel tasemel. Kõigi suurepäraste funktsioonide kohta vaadake meie funktsioonide lehte peamenüüs.

K: Miks on ClinicSoftware parem kui teised kliinikutarkvarad ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Paljudel põhjustel: Rohkem kui 10-aastane kogemus klientide rahulolul põhinevate tarkvaratoodete loomisel on võimaldanud meil välja töötada kõige täiuslikumat ja kaasaegsemat tarkvara juuste- ja ilutööstusest.

Täielik tugi ja sujuv integratsioon PC, Windows, Mac, sülearvuti, tahvelarvuti jaoks koos täielikult reageeriva veebipõhise broneeringu lisaga lauaarvutile, sülearvutile, tahvelarvutile, nutitelefonile. Pilves. Kõik töötab koos reaalajas ja igal ajal, ükskõik kust. Lisaks palju suurepäraseid funktsioone. Ei mingeid probleeme, ei mingeid probleeme, ei mingeid ajaraiskamisi. Lihtsalt kasu. Samuti parim tehniline tugi.

K: Kellele on ClinicSoftware mõeldud ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Salongiomanike jaoks, kes uuendavad vanematest süsteemidest, on suur osa kliinikutest juba arvutiga varustatud. Tehnoloogia muutub, need süsteemid, mis viis aastat tagasi olid head, on tänases mõistes väga vanad ja surevad varsti välja! In Cloud Uus tehnoloogia on konkurentsieelise säilitamiseks hädavajalik. On aeg muutusteks ja selleks, et näha, mida uusim tehnoloogia teie ettevõttele pakub. Sageli on see odavam kui vanade süsteemide jätkamine.
Kui te avate esimest korda uue ettevõtte ilu- ja juuksetööstuses, võib see olla põnev aeg. Õige tarkvara kasutamine võib teha vahet edu ja ebaõnnestumise vahel. ClinicSoftware ühtlustab teie kliiniku äri, kui see kasvab.
Suuremate ettevõtete jaoks, millel on rohkem filiaale. Olenemata sellest, kas teil on mõned kliinikud või planeerite just oma kliiniku teist haru. ClinicSoftware tarkvara on süsteem, mis on kavandatud kõik-ühes-ehitatud grupifunktsiooniga esimesest sammust alates. See, mis oli raske või aeganõudev ülesanne teie olemasolevate süsteemidega, ei ole enam raske, nüüd säästate oma aega.

Salongiomanikele, kes astuvad esimesi samme tehnoloogia vallas. Võite alustada tööd, tarkvara säästab teie aega ja aitab teil juhtida oma äri väga tõhusalt, tekitades kasumit ja rohkem kliente.

Teile, kui te juhite mis tahes ettevõtet, mis põhineb kohtumisel, näiteks ilukliinik, juuksurisalong, spaa, esteetiline kliinik, meigikunstnikud, tervisekeskused, joogastuudiod, päevituskeskused, meditsiinilised spaad, boksi treening, tants, fitness, pilates, võitluskunstid, sportlik tegevus, füsioteraapia, terviseklubi, püsimeik ja palju muud.

K: Mis on kaugjuurdepääs?

A: Support Clinic SoftwareUK: Kaugjuurdepääs on võimalus saada juurdepääs oma tarkvarale eemalt. Ettevõtetes võivad filiaalide töötajad, kaugtöötajad ja reisivad inimesed vajada juurdepääsu oma ärile. Selle funktsiooniga on teil juurdepääs kontorist, kodust ja isegi puhkuselt.

 
 
 

K: Kas ma saan ClinicSoftware'is registreerida jaemüüki ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Jah. ClinicSoftware pakub võimalust jaemüügi registreerimiseks.

K: Kuidas muuta e-posti aadressi, millega ma end registreerisin ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Me võtame ClinicSoftware's turvalisust tõsiselt, seega peab üks meie tugitehnikutest muutma e-posti aadressi. Palun kasutage kontaktivormi ja esitage olemasoleva e-posti aadressi ja uue nõutava e-posti aadressi andmed. Pange tähele, et teie sisselogimise parool jääb samaks.

K: Kuidas ma saan kasutada veebipõhist broneerimisfunktsiooni/lisandit ja lisada selle oma veebisaidile ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Kui olete ostnud lisavõimaluse Online Booking Add-on, võtke palun ühendust meie tugimeeskonnaga ja nad annavad teile kõik üksikasjad ja unikaalse lingi, et alustada klientide online kohtumiste võtmist. Selle lisaseadme seadistamine võtab vaid kaks tundi.

K: Kuidas ma saan enne oma veebilehele lisamist veebipõhise broneeringu lisavõimalust proovida ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Kui teil on meie tarkvara litsents, saate igal hetkel proovida online broneerimise lisa. Et proovida online broneeringu lisa, lisage end kliendiks ClinicSoftware'is, tagades, et sisestate oma e-posti aadressi kliendi kirjesse, seejärel saatke e-kiri meie tugitehnikutele ja me saadame teile otselinki oma online broneeringu lisa jaoks.

K: Ma tahan oma ettevõtet laiendada, kas ma saan lisada rohkem töötajaid?

A: Support Clinic SoftwareUK: Jah. Absoluutselt. Te soovite rohkem kliente ja seega ka rohkem töötajaid, seetõttu ei ole meie spetsiifilisel tarkvaral piiranguid klientide ja töötajate arvule, mida saate sisestada, samuti kõik meie suurepärased funktsioonid ja kõik aruandlusvõimalused.

K: Ma töötan vähem tunde, ma säästan aega selle tarkvara abil ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Jah. Meie tarkvara abil säästate tohutult aega ja vaeva ning saate hoida silma peal kliiniku suunal ja kasumlikkusel, ilma et peaksite kogu aeg kohal olema, kodust, puhkuselt või isegi teisest riigist. Tänu tarkvara funktsioonidele saab teie töötaja teha mõningaid töid, mida tavaliselt peaksite tegema.

Küsimus: Mul on kliinikus juba arvuti paigaldatud , kas ma võin seda arvutit kasutada või pean ostma teise arvuti ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Kui teie kliinikus on arvuti, ei pea te uut arvutit ostma. Jah, saate kasutada oma arvutit meie tarkvaraga.

K: Sooviksin kasutada seda tarkvara POS (müügipunkt) ja koguhaldust, kas see on võimalik ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Muud kliiniku tarkvara on kahes peamises kategoorias, POS (müügipunkt) ja "Total Management Software Control", kuid meie tarkvara on kõik ühes lahenduses, mis sisaldab POS (müügipunkt) funktsioone müügist, vastuvõturaamatust, kassast kuni Total Management Controlini ja teie ilukliinik peaks toimima tõhusamalt, kasumlikult kõigi peamenüüs mainitud suurepäraste funktsioonidega.

Q. Kuidas aitab tekstisõnumite Addon minu ettevõtet ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Säästes teile aega ja raha. Mõned kasutajad on meile juba rääkinud järgmist:

"Meie kohtumiste kinnitamine tekstisõnumiga on palju lihtsam ja kiirem kui inimestele helistamine. See võttis palju aega, me ei teinud alati kõiki kõnesid ja ei saanud kunagi kõigiga läbi. Mõned inimesed ei hinnanud kõne, sest nad olid tööl või hõivatud. Tekstisõnumite kasutamine on palju diskreetsem ja me saame kinnitada kõik järgmise päeva kohtumised minutiga või kahega. Helistamine seoks kliiniku telefoniliini, võtaks 2-3 tundi ja läheks meile telefoniarvega kallimaks kui me maksame tekstisõnumite eest."

"Klientidele meeldivad meeldivad meeldetuletused, sest mõnikord ütlevad nad meile, et nad oleksid unustanud. Mõned helistavad meile tagasi või saadavad meile tekstisõnumi ja korraldavad asja ümber, mis on parem kui mitte ilmumine, sest siis saame pakkuda meie nimekirjas olevatele inimestele tühistamisaega."

"Kui meie tellimustes on lünki, saadame klientidele, keda me pole mõnda aega näinud, tekstisõnumeid ja pakume neile soodushinda just vaikse aja jaoks. See toimib hästi ja me peame olema ettevaatlikud, et mitte saata liiga palju tekstisõnumeid, et mitte pettumust valmistada klientidele, kui me oleme 100% broneeritud."

"Me saadame mõnedele klientidele teksti, et nad saadaksid meile oma tagasisidet kas e-posti või tekstisõnumi teel, et veenduda, et nad on rahul või et me oleksime võinud teha midagi teisiti või paremini."

K: Mis on erinevus ClinicSoftware versioonide vahel? Väljaande võrdlus ?

A: Support Clinic SoftwareUK: Meie kliiniku tarkvara on mõeldud igale kliinikule ja igale eelarvele.

K: Kas olete huvitatud ClinicSoftware kohta?

A: Support Clinic SoftwareUK: Hea! Uudishimu on intelligentsuse tunnus! Loe, mida meie hämmastavad ubergeniaalsed liikmed meie kohta arvustuste sektsioonis ütlevad, ja kui oled veendunud, vaata meie tarkvaraväljaandeid.

 

AINULT OLEMASOLEVATELE KLIENTIDELE

Küsimuse esitamiseks tugiosakonnale klõpsake palun siin.

Toetus: 24/7 e-posti ja pileti kaudu.