DROŠĪBA

ClinicSoftware.com ļoti nopietni izturas pret jūsu privātumu un datu drošību. Datu aizsardzības likums Reģistrēts. Https drošības sertifikāti un šifrēti visi savienojumi. Plus divu faktoru autentificēšanas lietotne; SMS; zvans; Google Authenticator, lai aizsargātu un nodrošinātu drošību.

Visa saziņa ar mūsu serveriem tiek šifrēta, izmantojot SSL/TLS (Transport Layer Security), datu centrs atrodas Kanāriju Vafā Londonā.

Mēs ievērojam jaunākos nozares standartus un vadlīnijas, lai aizsargātu mūsu klientu datus pret nesankcionētu piekļuvi.

Lai uzlabotu drošību, mēs piedāvājam arī iespēju izmantot divu faktoru autentifikāciju,

Šo funkciju īsteno arī bankas, pieprasot, lai, pieslēdzoties bankas kontam, jūs izmantotu atsevišķu ierīci, lietotni tālrunī vai SMS koda verifikāciju.

Ja tas ir aktivizēts, pat ja kāds nozog jūsu paroli, viņš nevar piekļūt programmatūrai bez otrā autentifikācijas mehānisma.

Mēs īstenojam divu faktoru autentifikāciju, izmantojot:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm), izmantojot Google Authenticator programmu tālrunī, Šī metode ik pēc 30 sekundēm ģenerē unikālu kodu, kas jāievada, kad piesakāties. Iestatīšana ir vienkārša, pievienojiet TOTP autentifikācijas metodi no programmatūras un pēc tam skenējiet QR kodu ar mobilo tālruni no Google Authenticator lietotnes. Pēc iestatīšanas pabeigšanas ikreiz, kad pierakstīsieties programmatūrā, jums būs jāievada 6 ciparu kods, kas ik pēc 30 sekundēm tiek atjaunināts no jūsu tālruņa mūsu programmatūrā, lai apstiprinātu jūsu pieteikšanos. Šai metodei tālrunī nav nepieciešams interneta savienojums.
 • Duo Security (duo.com) integrācija: Duo Security ir pasaules līderis drošas piekļuves risinājumu jomā, Tas piedāvā visaptverošu drošības risinājumu, kas ļauj lietotājiem autentificēties ar:

  • Duo Push paziņojumi
  • Duo Mobile piekļuves kodi
  • Tālruņa zvans
  • SMS piekļuves kodi
  • U2F žetoni (piem., Yubico).
  • Aparatūras žetoni

Varat arī iestatīt ierobežojumus operētājsistēmām, diska šifrēšanai, viltotām ierīcēm (piemēram, sakņotām Android ierīcēm vai jail-broken iPhone/iPad), pirkstu nospiedumu atpazīšanai un citiem ierobežojumiem.

Lai nodrošinātu pieejamību, mēs izmantojam mūsu pakalpojumu sniedzēja mākoņserverus VPS ar visaugstākajām specifikācijām, ja viens virtuālais serveris pārtrauc darbību, jūsu dati nekavējoties tiks pārnesti uz citu datoru bez pārtraukuma. Mēs izmantojam datu bāzu replikāciju un katru dienu veidojam datu bāzu dublējumu atsevišķā serverī.

KĀPĒC ClinicSoftware.com?


 
 

Savienojiet punktus
“Clinic Software®.com ir pilnībā izsmeļošs SaaS (programmatūra kā pakalpojums) mākoņos, kas izveidots, lai palīdzētu jebkuras nozares un lieluma uzņēmumiem, piemēram, klīnikām, spa centriem un saloniem, ar rīkiem, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus, Ietaupiet laiku un sakārtojieties. ”

 Uzdodiet savus jautājumus