Firmy różnych wielkości odnoszą sukces dzięki oprogramowaniu ClinicSoftware ® .com

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE

ClinicSoftware.com zapewnia Twojej firmie pełen wgląd w informacje o jej klientach oraz harmonogram rejestracyjny, ułatwiając tym współpracę całej organizacji i pomagając w budowaniu silnych i trwałych relacji z klientami w celu prowadzenia i rozwoju firmy. Rozwiń sprzedaż. Oszczędź czas. Ułatw organizację.

 CZYTAJ DALEJ

INTERAKTYWNY SYSTEM REJESTRACYJNY ONLINE

Przyciąganie klientów do rezerwacji online na Twojej witrynie to świetny sposób na zyskiwanie nowych rejestracji, z dowolnego urządzenia, tak od nowych jak i obecnych klientów, dzięki w pełni interaktywnemu połączeniu w czasie rzeczywistym z oprogramowaniem online, z dowolnego miejsca i o każdej porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

 CZYTAJ DALEJ

ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM

Dzięki doskonałej technologii automatyzacji marketingu oferujemy wiele rozwiązań oraz narzędzi związanych z procesem organizacyjnym, dzięki którym firma może wykorzystać napływ rejestracji do uzyskania lepszych rezultatów z zakresu swojej branży. Różne zautomatyzowane działania mogą zaoszczędzić wiele czasu dla rozwoju firmy.

 CZYTAJ DALEJ

ELEKTRONICZNE WNIOSKI O WYRAŻENIE ZGODY FORMULARZE I UWAGI

Połączenie w czasie rzeczywistym z tabletami, umożliwiające klientom elektroniczne podpisywanie wniosków o wyrażenie zgody, listów i notatek. Dzięki temu, firmy łatwiej się komunikują i współpracują ze swoim zespołem, by się lepiej zorganizować i zaoszczędzić przestrzeń. Portal ClinicSoftware.com dostrzegł potencjał tego rozwiązania, pozwalając na inteligentniejsze zarządzanie relacjami ze swymi klientami.

 CZYTAJ DALEJ

PROCEDURY ODMŁADZANIA CIAŁA, UST I TWARZY

Nowe oprogramowanie umożliwia planowanie i monitorowanie szerokiego zakresu procedur z wykorzystaniem rzeczywistych zdjęć i szablonów. Za pomocą prostego dotyku możesz dodać zastrzyk lub inną dowolną procedurę do programu leczenia klienta. Możesz również narysować zmarszczki i linie na twarzy i ciele, aby zarejestrować ich pozycję i śledzić ich postępy.

 CZYTAJ DALEJ

TWOJA WŁASNA OPATENTOWANA APLIKACJA NA IPHONE'A I ANDROIDA

Zostań właścicielem aplikacji: szybko zbuduj i wdróż własną markową aplikację, która przyciągnie i zaimponuje klientom. Rozwiązania ClinicSoftware.com pozwalają osiągnąć to szybciej, zapewniając doskonałą aplikację, dzięki czemu możesz skupić się na kreatywnych rozwiązaniach i otworzyć swoją firmę na nowe rejestracje.

 CZYTAJ DALEJ

NIE ZAPOMNIJ O KONCEPCJI MOBILNOŚĆ W RUCHU

Biorąc pod uwagę rozwiązania oprogramowań, ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, że nowoczesny zespół jest zawsze aktywny, zawsze podłączony i niesamowicie mobilny. Rozważając jakiekolwiek nowe narzędzie, w tym ClinicSoftware.com, powinieneś upewnić się, że technologia ta uwydatnia owy zwrot w wydajności i dopasowuje się do istniejącego przepływu pracy Twojego zespołu.

 CZYTAJ DALEJ

ODCZYTYWANIE POWIADOMIEŃ PROSTO Z TWOJEGO NADGARSTKA

Smartwatche spoczywają na twoim nadgarstku i mówią ci co jest grane. W porównaniu ze wszystkim innym, daje to największą korzyść, ponieważ możesz być na bieżąco informowany bez drażniącego przeszkadzania Ci w wykonywaniu pracy. Smartwatch pozwala Ci na pozostawanie w kontakcie i na bieżąco, bez ciągłego przerywania pracy.

 CZYTAJ DALEJ

SPRZEDAWAJ PRODUKTY PRZEZ INTERNET ZYSKAJ NA WZROŚCIE SPRZEDAŻY

Witryna internetowa jest obecnie głównym narzędziem biznesowym dla niemal każdej branży. Począwszy od organicznego ruchu sieciowego do Twojej witryny, po płatne promocje i banery reklamowe, zasięg firmy jest praktycznie nieograniczony i ma zdolność do szybkiego wzrostu sprzedaży poprzez sprzedaż produktów przez internet oraz przyjmowanie elektronicznych rejestracji i płatności od nowych klientów.

 CZYTAJ DALEJ
 

GŁÓWNE FUNKCJE CLINIC SOFTWARE ®

 
 

Rejestracje

Z Dowolnego Miejsca w Dowolnym Czasie

ClinicSoftware.com umożliwia Twojemu zespołowi rezerwowanie terminów i wszystkich danych o klientach oraz zarządzanie nimi, dzięki czemu informacje te są dostępne w czasie rzeczywistym podczas każdej interakcji. Oszczędność czasu to duże wyzwanie dla profesjonalnego zespołu, ale zaskakujące jest to, że korzystanie z oprogramowania na komputerze, tablecie i smartfonie w ramach regularnego przepływu pracy może wyeliminować przestoje i zaoszczędzić wiele czasu.

CZYTAJ DALEJ
 

Kliniczne

Elektroniczne Zapisy Rejestracyjne i Formularze

Masz teraz możliwość podpisywania całkowicie bezpapierkowych formularzy konsultacyjnych z dowolnego tabletu bądź iPada, zmieniania i korygowania wniosków bezpośrednio w oprogramowaniu, zapisywania formularza na karcie klienta, a także wysłania formularza do odpowiednich osób i eksportowania go do formatu PDF. Konsultacja z klientem za pomocą tabletu w formie spersonalizowanego formularza konsultacyjnego zawiera zalecane usługi i produkty. Zapisane formularze konsultacyjne są przechowywane na karcie rekordów klienta.

CZYTAJ DALEJ
 

Marketing

Przez Internet, Mobilnie, Wszędzie

Marketing SMS-owy, marketing e-mailowy, metody i strategie. Pomóc w tym może rozwiązanie takie jak ClinicSoftware.com. Dzięki doskonałej technologii automatyzacji marketingu oferujemy wiele rozwiązań oraz narzędzi związanych z procesem organizacyjnym, dzięki którym firma może wykorzystać napływ rejestracji do uzyskania lepszych rezultatów z zakresu swojej branży.

CZYTAJ DALEJ
 

Konta

Czas Rzeczywisty i Integracie

Nasze oprogramowanie pomaga Ci planować i odkrywać nowe możliwości rozwoju Twojej kliniki oraz firmy. Profesjonalny raport biznesowy jest dostarczane standardowo w oprogramowaniu Clinic. Clinic Software pomaga kierownikom klinik efektywnie organizować i zarządzać czasem w klinice. Możesz także połączyć owo oprogramowanie z księgowością i finansami XERO.

CZYTAJ DALEJ
 

Inteligentne Raporty

Kompleksowe i Kluczowe Wskaźniki Wydajności

Raporty Clinic Software umożliwiają szybkie uzyskanie dostępu do danych informacyjnych dotyczących wszystkich aspektów Twoje firmy, od sprzedaży do wydajności pracowników, w formie streszczenia lub dogłębnej. Clinic Software posiada zbiór podstawowych raportów, które pomagają i pomagają kierownikowi kliniki oceniać i analizować działanie kliniki piękna, jej usług, personelu oraz produktów. Są one dostępne również w formie online, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, za pośrednictwem Internetu.

CZYTAJ DALEJ
 

Inwentarz

Całkowite Zarządzanie Zasobami

Aby utrzymać rentowność kliniki, niezbędna jest niezawodna kontrola zasobów. Oprogramowanie Clinic Software zapewnia Ci ścisłą kontrolę nad stanem zasobów w magazynach za pośrednictwem Punktów Sprzedaży (Point of Sale) i funkcji przypominania o zapasach oraz raportów, śledząc wszystkie zapasy wewnętrzne oraz te sprzedawane za pośrednictwem Punktu Sprzedaży (POS).

CZYTAJ DALEJ
 

Multi-Lokalizacja

Syncronizacia w Czasie Rzeczywistym

Dzieje się tak, ponieważ Clinic Software oferuje rozwiązanie „wszystko w jednym,” oparte na unikalnych potrzebach biznesowych związanych z zarządzaniem wieloma lokalizacjami, a wszystkie urządzenia zapewniają Ci pełną kontrolę nad Twoją branżą, a także spójność, kompleksowe zapisy i bezpieczeństwo potrzebne do zarządzania firmą lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, dołączając do tego naszą wysokiej klasy profesjonalną obsługę.

CZYTAJ DALEJ
 

Zarządzanie Potencjalnymi Klientami

Nowe Możliwości

Zwiększ produktywność dzięki współpracy i dostosowywaniu. Szybciej wprowadzaj innowacje i większy zasięg, dzięki najlepszym rozwiązaniom w branży. ClinicSoftware.com może służyć jako ważne centrum do zarządzania wieloma aspektami potrzebnymi w rozwijającej się firmie, uwzględniając kluczowe rozwiązanie zarządzania potencjalnymi klientami.

CZYTAJ DALEJ

We Provide First Class Professional Support!

We are Local! Located in the heart of the city in London Liverpool Street

 
 

Advanced Features. Everything you need, all in one place.

Marketing your business for you. SOFTWARE YOU CAN TRUST. Let us do the hard work for you.

VIDEO TESTIMONIALS

WHAT OUR CUSTOMERS SAY ABOUT US “It increased our sales by 400% … it just taking the business to that next level and constantly taking to the new levels as well … it is a must… a Massive Thank you!

Clinic Software ® IN UK PRESS

Featured in the magazines: AESTHETIC MEDICINE MAGAZINE - AESTHETIC JOURNAL - CCR EXPO - PROFESSIONAL BEAUTY MAGAZINE - Vitality Magazine BABTAC & CIBTAC

LATEST UK SHOWS

EVERY YEAR YOU CAN FIND US AT: CCR Expo - Aesthetic Medicine Live - Professional Beauty London -Olympia Beauty Show - ACE - F.A.C.E - Professional Beauty London North - Aesthetic Medicine North

Attract and Wow the Thousands of New Clients You Deserve

Join the Clinic Software ® Evolution

 
  

INTEGRATIONS & PARTNERS

Technologies Used / Integrate with Applications that Provide Value: Paypal; Xero; Braintree; MailChimp; Aweber; Paysafe; Google Authenticator; IceTrak; Duo Security Code Auth / SMS / Call; Facebook; Twitter; Cloud Technology; etc.

  

SOCIAL MEDIA (Facebok/Twitter/Insta)

Install our management software app on your company Facebook Business Page and your customers can make bookings directly from Facebook, You can also do the same with all the social media networks including Twitter, Instagram, Pinterest

  

HELPDESK SUPPORT & TRAINING

We understand a customer clinic software system is a big step for a business to take and that’s why we are providing comprehensive training. There is a level of understanding we feel every client should target, and it’s our job to lead you quickly there

  

SECURITY & DATA PROTECTION

Please note that ClinicSoftware.com takes your privacy and data security very seriously. Data Protection Act Registered. Https Security Certificates & Encrypted all connections. Plus Two-Factor Auth App; SMS; Call; Google Authenticator to protect and secure

 

GDPR COMPLIANT

We fully comply with the requirements for all of our services and products to be GDPR ready. 

We have been working with GDPR for a long time to analyse and make the necessary changes to our services, procedures, and organization.

  

CLOUD HOSTING GDPR COMPLIANT

Our cloud hosting provider is committed to the highest standards of information security, privacy and transparency and ensures that a high priority is placed on protecting and managing all data, and will comply with all applicable regulations and ensure that as a data processor all contractual obligations for our products and services are met.

 

PCI-DSS & SSL COMPLIANT

ClinicSoftware.com takes your privacy and data security very seriously. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) Compliant and Data Protection Act Registered. 
All communications with our servers are encrypted with SSL/TLS (warranty of $1,750,000. For improved Security we also offer the ability to use two-factor authentication!

 

ICD-10 Database fully compatible

ClinicSoftware integrates the ICD-10 Database - International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems 10th Revision.

ClinicSoftware.com gives you the ability to fast lookup of all current ICD-10-CM (diagnosis) and ICD-10-PCS (procedure) medical billing codes.

 

It’s Comprehensive. It’s Easy to Use.

Secure, Reliable and Trusted.

 

Why Not Give us a Try?
(No Commitment Required)

 
 
 
  

SOFTWARE FEATURES

NARZĘDZIA ADMINISTRACYJNE

 

REZERWOWAĆ

DANE DO FAKTURY

KLINICZNY

KOMUNIKACJA

PLANOWANIE

UWAGI KLINICZNE

WYDATEK

DOCHÓD

ODWOŁANIE

STATYSTYKA I ANALIZA

ROZWÓJ BIZNESOWY

FINANSOWY

AUTOMATYZACJA

ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI

ZARZĄDZANIE RELACJAMI Z KLIENTAMI

ZARZĄDZANIE PLIKAMI PACJENTA

FORMULARZE

REKORDY PACJENTA

ZARZĄDZANIE DZIENNIKIEM

FINANSE

KLASY

UWAGI KLINICZNE

SPRZEDAJ CERTYFIKATY UPOMINKOWE

OGRANICZAJ NIE-POKAZUJE

ZARZĄDZAJ SWOIM KLIENTOM

PAKIET DZIAŁANIA

SPRZEDAŻ I PRODUKTY

LISTY DOSTĘPU

KSIĘGA POWOŁANIOWA

AUTOMATYCZNE PRZYPOMNIENIE

DOSTĘPNOŚĆ WYSZUKIWANIA

UTWORZYĆ KOPIĘ ZAPASOWĄ

SKANER KODÓW KRESKOWYCH

PIELĘGNACJA KLIENTA

HISTORIA KLIENTA

ZARZĄDZANIE KLIENTEM

KARTA KLIENTA

ZDJĘCIA KLIENTA

KOMISJE

KURS SESJI

STAN KOLORU

FORMULARZ KONSULTACYJNY

WYSYŁANIE DANYCH

DEPOZYTY

OBRAZ CYFROWY

ZNIŻKA

E-MAIL & DOMAIN

POTWIERDZENIA E-MAIL

MENEDŻER PLIKÓW

BONY UPOMINKOWE

KODY WAHANDA

INSTALACJE

MINUTY KURSY

MULTI COMPUTER

MULTI LOKALIZACJA

BIULETYN

UWAGI

TESTY PATCHOWE

CENNIK

PRODUKTY DOSTĘPNE

PUNKT SPRZEDAŻY

POWER PLATES

ZDALNY DOSTĘP

ZWROT OCZEKIWANIA

SYSTEM USŁUG

SPECJALNE OFERTY

ROTA PERSONELU

ZARZĄDZANIE PERSONELEM

WYDATKI

ROZMAITOŚCI

INTERFEJS TANINGOWY

PRZYPOMNIENIE TEKSTU

TRYB TRENERA

KARTA ZABIEGÓW

LISTA OCZEKUJĄCYCH

CO ZNAJDUJE SIĘ

CZYTAJ MIEJSCA NA TWOJEJ STRONIE MOBILNEJ

REZERWACJE MOBILNE

FORMY ZGODNOŚCI TABLETU

PROCEDURY ODMŁADZAJĄCE NA TWARZE I CIAŁO

POWIADOMIENIA SMARTWATCH

KALENDARZ

REZERWACJA MIEJSCA

ZARZĄDZANIE KOLEJKĄ

REKORDY KLIENTA

PUNKT SPRZEDAŻY

POWÓDŹ POWOŁANIOWY

E RECEPTY

PRZYPOMINANE URODZINOWE UCZNIOWIE

NOWE PROPOZYCJE KLIENTA

PUNKTY LOJALNOŚCIOWE

UWAGI KLIENTA

KOMISJE PERSONELU

ZASTRZEŻENIA

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

ZGODNOŚĆ Z APP

REBOOKING

CELE SPRZEDAŻY

KONTROLA ZAPASÓW

GODZINY PRACY PERSONELU

PROMOCJE

ZNIŻKI

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

PRZYWILEJE PERSONELU

CODZIENNY PODZIAŁ SPRZEDAŻY

TYGODNIOWE PODSUMOWANIE

OSTRZEŻENIA NISKIEGO AKCJI

WYKONYWANIE PERSONELU

PRZEGLĄD PRODUKTÓW

UŻYCIE ZASOBÓW

ANALIZA SESJI

TEKST

E-MAIL

DZIĘKUJEMY WIADOMOŚCI

POTWIERDZENIE REBOOKINGU

ZDALNY DOSTĘP

KOMPATYBILNOŚĆ APPLE

REGULARNE AKTUALIZACJE SYSTEMU

DOTYKOWY EKRAN DOTYKOWY

SKANER KODÓW KRESKOWYCH

 

Wielowalutowość TAK

7 DNI WSPARCIE TYGODNIA

 

Online Booking Add-on Included TAK

 

NARZĘDZIA SPRZEDAŻY I SPRAWOZDAWCZOŚCI

 

W PEŁNI KOMPLEKSOWE RAPORTY

RAPORT VAT

RAPORTY BIZNESOWE

RAPORTY CRM

RAPORTY NIESTANDARDOWE

RAPORTY KPI

RAPORTY SPRZEDAŻY

RAPORTY KOMISJI

RACHUNKOWOŚĆ XERO CONNECT

 

KODEKS GENERATORA KODU KRESKOWEGO

RAPORT Z DZIAŁALNOŚCI KLIENTÓW

RAPORT Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW

PODSUMOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW

ZAMÓWIENIA KLIENTÓW - RAPORT CRM

KOMISJA DOTYCZĄCA RAPORTU SALON MANAGER

RAPORT ROCZNY KOMISJI

SPRAWOZDANIE ZWIĄZANE Z RAPORTAMI EKSPLOATACJI

SPRAWOZDANIA DOTYCZĄCE MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH

RAPORT BILANSU KLIENTA

KURSY RAPORT DOCHODÓW

RAPORT LISTY KLIENTÓW

RAPORT O TRENDACH KLIENTA

CODZIENNE RAPORTY SPRZEDAŻY

PROGNOZOWANIE RAPORTU

JAK ZNAJDOWAĆ RAPORT USA

NAJBARDZIEJ ZAJĘTY PRACOWNIK

RAPORT NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI KLIENCI KURSY

RAPORT INKONSTRUKCYJNY USŁUGI MIĘDZYNARODOWE

LISTA KODÓW KLIENTA ONLINE

TEST PATCHOWY - RAPORT GODZINNY

PATCH TEST PIERWSZE SPRAWOZDANIE DOTYCZĄCE KONSULTACJI

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW PRZEZ PRACOWNIKA

RAPORT USŁUG O PRODUKTACH

PRODUKTY SPRZEDANE PRZEZ PRACOWNIKA

PRODUKTY DOSTĘPNE

PRODUKTY AKTUALNA HISTORIA

USŁUGI I KURSY SPRZEDAŻ PRZEZ PRACOWNIKA

SESJA KURSY RAPORT Z KONTROLI

KOMISJE PERSONELU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI DLA CZŁONKÓW ZATRUDNIENIA

OPINIA KLIENTÓW CZŁONKÓW ZARZĄDU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI PERSONELU

ROTA PERSONELU

DO RAPORTU ŁĄCZNEGO

RAPORT Z MINUT TRACK

RAPORT SESJI ŚCIEŻEK

 

NARZĘDZIA BIZNESOWE I MARKETINGOWE

 

KARTY LOJALNOŚCIOWE

KARTY UPOMINKOWE VOUCHER

CECHY MARKETINGOWE

MARKETING BEZPOŚREDNI

TEXT MARKETING SMS

E-MAILING MARKETINGOWY

MARKETING ONLINE

MARKETING MASOWY E-MAIL

MASOWY TEKST MARKETINGOWY

MARKETING FACEBOOK

TWARDOWY WPROWADZANIE MARKETINGU

SYSTEM PUNKTÓW LOJALNOŚCIOWYCH

 

NARZĘDZIA CUSTOM FEATURE & SUPPORT

 

 JEDNO PROPOZYCJA CECHA

DIRECT DEBIT FEATURE

INTEGRACJE TEKSTU SMS

INTEGRACJE XERO

INTEGRACJE MAILCHIMP

INTEGRACJE AWEBER

INTEGRACJE PAYPAL

INTEGRACJE NET BANKÓW

INTEGRACJE PAYSAFE

INTEGRACJE BEZZWOLNE

INTEGRACJE GOOGLE

INTEGRACJE FACEBOOK

INTEGRACJE TWITTERA

 

WSPARCIE

 

Zespół pomocy online

 

Funkcja niestandardowa

 

Dedykowany menedżer konta